0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group B
Italy
۲
۱
Albania
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
۳
۰
Croatia
Finished
۱۹:۳۰
  Iran Hazfi Cup
Sepahan
۲
۱
Gol Gohar
Finished
۱۹:۴۵
Aluminium Arak
۱
۲
Mes Rafsanjan
Finished
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches
Peru
۱
۰
El Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
۱
۴
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Union Santa Fe
۰
۱
San Lorenzo
inprogress
۲۲:۳۰
Talleres de Cordoba
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie B
America Mineiro MG
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
inprogress
۲۲:۰۰
Operario PR
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
AA Ponte Preta
۰
۰
Novorizontino SP
inprogress
۲۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gwangju FC
۲
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۱
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL Championship
Detroit City FC
۰
۰
Charleston Battery
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Loudoun United FC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۲:۳۰
  China Super League
Henan FC
۲
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۳۰
Zhejiang Professional FC
۳
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
  Japan J League
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Consadole Sapporo
inprogress
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۰۰
Yokohama F Marinos
۱
۳
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۵
۲
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Brest
۶
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۸:۳۰
FK Slutsk
۰
۵
Dinamo Minsk
Finished
۱۶:۳۰
Neman Grodno
۱
۰
BATE Borisov
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
UWA Nedlands
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۰
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۲
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۵
۱
Joondalup United
Finished
۱۲:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۴
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۲
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۰۰
Prospect United FC
۳
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Nepean FC
Finished
۰۸:۳۰
SD Raiders FC
۱
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Inner West Hawks
۱
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۱
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۰۰
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Perth
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۳
۴
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۳
۳
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۲
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۰:۳۰
Bayside United
۰
۱
Magic United TFA
Finished
۱۰:۳۰
Souths United
۳
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Campbelltown Reserves
۱
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۵
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۰
۱
Adelaide City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia South Australia State League 1
West Adelaide
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۷:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۰
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۴
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۱
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۱
۰
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Playford Patriots
Finished
۰۹:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Western Strikers Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Cumberland United Reserves
۲
۱
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۴
۰
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۳
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۶:۳۰
West Adelaide Reserves
۴
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۴:۴۵
  Canada Premier League
Atletico Ottawa
۱
۲
York United FC
Finished
۲۰:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۰
Forge FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Valour FC
۲
۳
Pacific FC
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Almaden FC
۲
۲
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۰۰
Morris Elite
۰
۲
Long Island Rough Riders
inprogress
۲۲:۳۰
Boston Bolts
۲
۱
Pathfinder FC
inprogress
۲۲:۳۰
Chicago Dutch Lions
۱
۳
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Kings Hammer
۲
۳
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Midlakes United
۱
۴
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۱
۲
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Black Rock FC
۰
۰
Blackwatch Rush
inprogress
۲۳:۳۰
Reading United AC
۴
۳
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Llaneros (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Independiente Medellin (W)
۰
۱
Alianza FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۳
۰
Madrid CFF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۰
۲
Granada (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۲
۲
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Uzbekistan Super League
Neftchi Fargona
۱
۱
Surkhon Termez
Finished
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
۳
۳
Andijan
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۳
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۶:۳۰
Banga Gargzdai
۲
۰
FK Transinvest
Finished
۱۸:۳۰
DFK Dainava Alytus
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Siauliai FA
۳
۳
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۷:۳۰
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۲
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۰
۲
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۲
۰
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Diosa Izumo (W)
۱
۱
FC Imabari (W)
Finished
۰۹:۳۰
Okayama Yunogo Belle (W)
۵
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Japan Japan Football League
Tiamo Hirakata
۱
۴
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۵
۱
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong City
۲
۵
Melbourne Knights
Finished
۰۸:۴۵
Avondale FC
۵
۰
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۰
۱
St Albans Saints
Finished
۰۹:۰۰
Manningham United Blues
۲
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Altona Magic
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۱:۴۵
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۱
۴
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Bayswater City U20
۱
۰
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۰
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
Fjolnir Reykjavik
۱
۰
Thor Akureyri
Finished
۱۹:۳۰
Leiknir Reykjavik
۲
۳
UMF Grindavik
Finished
۱۷:۳۰
Dalvik/Reynir
۰
۰
Keflavik
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico River Plate
۱
۱
Deportivo Maldonado
Finished
۲۱:۳۰
Miramar Misiones
۱
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۱:۳۰
  Denmark 3rd Division
Vejgaard
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۵:۳۰
Ishoj
۰
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۱
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۴
۳
Holbaek
Finished
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۲
۲
IF Lyseng
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۵
۳
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
BK Astrio
۲
۱
Ockero IF
Finished
۱۵:۳۰
Jonsereds IF
۱
۲
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۴:۳۰
Qviding FIF
۲
۲
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۸:۳۰
Landvetter IS
۴
۱
Hittarps IK
Finished
۱۴:۳۰
Varbergs GIF FK
۳
۱
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
  United States USL Women
United PDX (W)
۳
۰
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina U20 Championship
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۲
۵
Racing Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۳
۰
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۴
۱
Union de Santa Fe U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۰
۱
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
۰
۲
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۴
۱
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۱
۲
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
-
-
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۳
۱
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۲
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
-
-
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۱
۰
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۰
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۰
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
Tiller IL
۲
۲
Rosenborg BK II
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۴
۱
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Surnadal
۰
۴
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
KFUM 2
۰
۱
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۰
۲
Frigg
Finished
۱۶:۳۰
Flint
۰
۱
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۵:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Assiden
۰
۵
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League 2
Dong Thap
۰
۰
Dong Nai
Finished
۱۲:۳۰
Long An
۱
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
Binh Phuoc
۲
۰
FC Hoa Binh
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Odense SK
۱
۱
Vorup
Finished
۱۵:۳۰
Marienlyst
۷
۳
Viby IF
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۰
۲
Skjold
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۲
۱
Glostrup FK
Finished
۱۵:۳۰
Horsens fS
۱
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۳
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
Taarnby FF
۴
۲
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۵:۳۰
B 1909
۱
۳
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
Goerslev IF
۱
۲
Karlslunde IF
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۲
Norresundby BK
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۳
۱
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۱
۲
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۱
۱
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Joondalup United Reserves
inprogress
۱۰:۳۰
Sorrento FC Reserves
۵
۰
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vigor
۱
۲
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۲
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۶:۳۰
Pors Grenland
۰
۰
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
۰
۰
Santos FC (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yangpyeong FC
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Daejeon Korail
۱
۱
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Gimhae City
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
۱
۱
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
۱
۱
B68 Toftir
Finished
۱۹:۳۰
Skala IF
۰
۴
Víkingur Gota
Finished
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۱
۴
HB Torshavn
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Suomen Cup
AC Oulu
۵
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۸:۰۰
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۵:۳۰
Ilves Tampere
۲
۴
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۸:۳۰
VJS Vantaa
۲
۱
Atlantis FC
Finished
۱۷:۳۰
Inter Turku II
۱
۵
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۹:۳۰
EBK
۱
۵
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۱
۰
Centro Espanyol
Finished
۰۱:۳۰
Sportivo Barracas
۱
۰
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۱:۳۰
Yupanqui
۱
۱
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
General Lamadrid
۲
۰
Victoriano Arenas
Finished
۲۱:۳۰
Club Lujan
۰
۱
CA Atlas
Finished
۲۱:۳۰
Club Mercedes
۱
۱
CSD Central Ballester
inprogress
۲۲:۳۰
El Porvenir
۰
۰
Deportivo Espanol
Finished
۲۱:۳۰
Central Cordoba de Rosario
۳
۱
CA Claypole
Finished
۲۱:۳۰
JJ Urquiza
۱
۰
Deportivo Paraguayo
Finished
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Melipilla
۱
۰
Union San Felipe
inprogress
۲۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
۰
۰
Santiago Morning
inprogress
۲۲:۳۰
Deportes Recoleta
۰
۳
Audax Italiano Santiago
inprogress
۲۲:۳۰
Provincial Osorno
۱
۲
Deportes Temuco
inprogress
۲۲:۳۰
CD Imperial Unido
۱
۰
CD Arturo Fernandez Vial
inprogress
۲۲:۳۰
CD Municipal Mejillones
۰
۴
Copiapo
Finished
۱۹:۳۰
San Luis de Quillota
-
-
Everton Vina del Mar
Abandoned
۰۲:۳۰
  Brazil Serie C
CS Alagoano AL
۰
۰
Botafogo PB
inprogress
۲۳:۳۰
AA Aparecidense
۰
۰
Tombense MG
inprogress
۲۳:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Plaza Colonia
۲
۰
Sud America
Finished
۲۱:۳۰
Cerrito CS
۰
۰
Albion FC
inprogress
۲۲:۰۰
CSyD Cooper
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Club Social y Deportivo Cooper
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
۱
۲
Club Sportif Sfaxien
Finished
۱۹:۰۰
Esperance Tunis
۲
۰
US Monastir
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۱
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۷:۳۰
AFC Eskilstuna
۲
۲
FBK Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۰
CD Universidad San Martin de Porres
inprogress
۲۱:۴۵
  Argentina Torneo Federal A
Gutierrez SC
۰
۰
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Villa Mitre
۰
۰
Kimberley Mar del Plata
inprogress
۲۱:۳۰
Juventud Antoniana
۲
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۴:۳۰
Crucero del Norte
۰
۱
Central Norte Salta
inprogress
۲۲:۰۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۳۵
  Australia Queensland Premier League
Southside Eagles
۱
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs
۱
۱
Ipswich FC
Finished
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۰
۵
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
  Norway Toppserien Women
Stabaek IF (W)
۰
۰
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۳
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۱
Roa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Valerenga (W)
۲
۰
SK Brann (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Umea FC Academy
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Skelleftea FF
۰
۰
Lucksta IF
Finished
۱۶:۳۰
Bergnasets AIK
۴
۲
Taftea IK
Finished
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۳
۲
Gottne IF
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Kiruna IF
۱
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Angelholms FF
۰
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۲
۱
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
FC Rosengard
۱
۱
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۶
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۰
۰
Atletico Vega Real
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۰
Universidad O&M FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Uniao FC Mogi Das Cruzes SP U23
۲
۲
Manthiqueira SP U23
Finished
۲۱:۳۰
Paulista U23
۲
۳
Flamengo SP U23
Finished
۰۲:۰۰
Mauaense SP U23
۴
۰
Atletico Mogi SP U23
Finished
۲۱:۳۰
Tupa U23
۲
۰
Fernandopolis SP U23
Finished
۲۱:۳۰
Sao Carlos FC U23
۱
۰
Barcelona EC SP U23
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Dalkurd FF
۱
۱
Falu FK
Finished
۱۹:۰۰
Kungsangens IF
۲
۱
FC Gute
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens AIK FK
۱
۱
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۷:۳۰
Arlanda
۴
۱
Enkopings SK FK
Finished
۱۷:۳۰
FOC Farsta
۰
۴
IK Franke
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland National League Women
Shelbourne (W)
۱
۰
Galway (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bohemians Dublin (W)
۲
۲
Peamount Utd (W)
Finished
۱۷:۳۰
Wexford Youths (W)
۳
۱
DLR Waves (W)
Finished
۲۰:۳۰
Athlone Town (W)
۰
۰
Treaty United FC (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Sligo Rovers (W)
۱
۴
Shamrock Rovers (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Kingborough Lions
۴
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۲:۰۰
Devonport City
۴
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
Glenorchy Knights
۷
۱
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۱۵
  Australia Victoria Premier League 2
Altona City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۳۰
Beaumaris
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۱
۲
Pascoe Vale SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Avondale U23
۴
۰
Hume City U23
Finished
۰۵:۳۰
Moreland City U23
۰
۰
St Albans Saints U23
inprogress
۰۶:۳۰
Dandenong City U23
۲
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
Altona Magic U23
۱
۴
Green Gully U23
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۳۰
Manningham Utd Blues U23
۶
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۶:۱۵
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۳
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Kumla
۳
۲
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
Saffle SK
۰
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۰
۱
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۰
۶
Australian National University FC
Finished
۰۶:۳۰
Brindabella Blues FC
۸
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Wagga City Wanderers FC
۰
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۷:۴۵
  Poland IV Liga
Wisla Krakow B
۲
۱
LKS Wolania Wola Rzedzinska
Finished
۱۲:۳۰
Tecza Biskupiec
۲
۲
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۸:۳۰
Radunia Stezyca II
۲
۳
Grom Nowy Staw
Finished
۱۲:۳۰
Wilga Garwolin
۰
۲
Wisla Plock II
Finished
۱۸:۳۰
Baltyk Gdynia
۰
۴
Jaguar Gdansk
Finished
۲۰:۳۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
۱
۲
LKS Orzel Ryczow
Finished
۱۸:۳۰
LKS Pogon Lebork
۲
۲
Arka Gdynia II
Finished
۱۶:۳۰
Niwa Nowa Wies
۴
۲
Termalica BB Nieciecza II
Finished
۱۳:۳۰
KS Lipno Steszew
۶
۱
Polonia 1908 Marcinki Kepno
Finished
۱۷:۳۰
KS CK Troszyn
۱
۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
Finished
۱۴:۳۰
Obra Koscian
۵
۳
Tarnovia Tarnowo Podgorne
inprogress
۱۵:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
۰
۲
Podlesianka Katowice
Finished
۱۲:۳۰
KTS Weszlo
۱۰
۱
Drogowiec Jedlinsk
Finished
۱۲:۳۰
Sokol Serock
۰
۵
Hutnik Warsaw
Finished
۱۴:۳۰
Gryf Wejherowo
۵
۰
Supra Kwidzyn
Finished
۱۳:۳۰
KSS Kotwica Kornik
۱۰
۰
Pogon Lobzenica
Finished
۱۴:۳۰
MKS Limanovia Limanowa
۱
۳
Dalin Myslenice
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Second League Women
Mathaithai FC (W)
۲
۰
Kempton Park FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Wits University FC (W)
۱
۳
Vikings FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
JVW FC (W)
۱
۲
Croesus (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۱
۴
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۵
Paide Linnameeskond
Finished
۱۲:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۲:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Gambarogno Contone
۱
۰
Perlin Buchrain
Finished
۲۰:۳۰
Romontois
۲
۱
FC Plan Les Ouates
Finished
۲۰:۳۰
Farvagny-Ogoz
۰
۴
Stade Payerne
Finished
۲۰:۳۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۰
۰
South Georgia Tormenta FC
inprogress
۲۲:۳۰
Charlotte Independence
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 2nd League
FK Radnicki Lukavac
۳
۰
FK Famos Hrasnica
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Mineiro 2
Varginha EC
۱
۱
Boa Ec
inprogress
۲۲:۳۰
Tupi MG
۱
۱
Democrata Sete Lagoas
inprogress
۲۲:۰۰
North EC MG
۱
۰
Mamore
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Apucarana SC
۱
۰
EC Laranja Mecanica
inprogress
۲۲:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
FC Turan
Finished
۱۸:۳۰
Tobol Kostanay
۱
۰
Kairat Almaty
Finished
۱۸:۳۰
FC Shakhter Karagandy
۰
۳
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Croatia Raiders
۱
۳
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Campbelltown City
۳
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۰۰
White City Beograd
۰
۱
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Para Hills Knights
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide United U23
۳
۴
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
  Finland Kolmonen
FC Kiisto
۳
۳
SIF
Finished
۱۷:۳۰
Ylojarvi United
۴
۲
PP-70
Finished
۱۵:۰۰
Korsnas FF
۱
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Peimari United
۶
۲
VG-62
Finished
۱۵:۳۰
Niemisen Urheilijat
۵
۰
AFC Keltik
Finished
۱۴:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Helsingin Palloseura
Finished
۱۳:۳۰
HIFK
۱
۶
FC Finnkurd
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Esbjerg F.B.
۳
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart
۰
۱
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۲
FC Roskilde
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Fremad Amager
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۱
۲
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Maranhense
Maranhao MA
۰
۱
Sampaio Correa-MA
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Primera B Metropolitana
Villa Dalmine
۱
۱
Flandria
Finished
۲۱:۳۰
Villa San Carlos
۲
۲
CS Dock Sud
Finished
۲۱:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers
۱
۰
San Martin De Burzaco
Finished
۲۱:۳۰
Ferrocarril Midland
۳
۱
Deportivo Laferrere
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Armenio
۲
۱
Excursionistas
Finished
۲۱:۳۰
  Paraguay Championship Women
2 de Mayo (W)
۲
۰
Sol de America (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Odense Q (W)
۳
۰
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg Bk (W)
۴
۰
Naestved HG (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brondby (W)
۱
۱
FC Nordsjaelland (W)
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen (W)
۲
۰
Osterbro IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF (W)
۲
۴
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Koge (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Gold Coast United
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۴
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Mitchelton (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۱
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۱
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۴
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۰
۵
Tampere United
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Copa Paulista
Juventus SP
۱
۱
Portuguesa Desportos
Finished
۲۱:۳۰
Barretos SP
۱
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
Rio Claro SP
۱
۱
GD Saocarlense
Finished
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
۱
۰
Uniao Sao Joao
Finished
۲۱:۳۰
EC Sao Bento
۳
۱
Capivariano SP
Finished
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
۱
۰
Primavera SP
Finished
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۲
AD São Caetano do Sul
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 2. Deild
KFG Gardabaer
۱
۱
Volsungur
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
۲
۲
Clube Nautico Marcilio Dias U20
Finished
۲۰:۳۰
Joinville U20
۱
۲
Criciuma U20
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Regional League
9 de Julio San Juan
۱
۰
Sportivo Del Bono
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Malaga CF
۲
۱
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Cup
VfB Hohenems
۴
۲
RW Rankweil
Finished
۲۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Morocco Botola 2
Kawkab AC Marrakech
۱
۰
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۹:۳۰
Stade Marocain
۲
۱
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۹:۳۰
Racing de Casablanca
۱
۰
Club Omnisports De Meknes
Finished
۱۹:۳۰
WAF Fes
۱
۰
AS Sale
inprogress
۱۹:۳۰
Raja Beni Mellal
۳
۱
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Khouribga
۲
۱
Ittifaq Marrakech
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Dcheira
۰
۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۱۹:۳۰
JSM Massira
۱
۳
Union Sportive Musulmane Oujda
Finished
۱۹:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Ventspils
۱
۱
Riga FC II
Finished
۱۹:۳۰
Leevon PPK
۴
۱
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۷:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۱
۳
Skanstes SK
Finished
۱۳:۳۰
FK Smiltene
۰
۱
Marupe
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Neptunas Klaipeda II
۱
۲
FKS Ukmerge
Finished
۱۷:۳۰
FK Viltis Vilnius
۵
۱
FK Saned
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Primera A Women
Boca Juniors (W)
۴
۰
San Lorenzo (W)
Finished
۱۷:۳۰
San Luis FC (W)
۳
۰
CA Independiente (W)
Finished
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros (W)
۱
۲
Banfield (W)
Finished
۱۵:۳۰
  China Jia League
Chongqing Tongliang Long
۳
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۰
۱
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۴:۳۰
Nanjing Fengfan
۲
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۱
۲
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Young Boy FC
۰
۳
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۰
۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Georgia Liga 3
Gardabani
۱
۰
FC Merani Martvili
Finished
۱۷:۰۰
FC Borjomi
۰
۱
FC Iberia 1999
Finished
۱۷:۰۰
Zestafoni
۱
۲
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۷:۰۰
Bakhmaro
۱
۱
FC Irao Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Nautico U20
۲
۱
Belo Jardim U20
Finished
۲۱:۳۰
Sete de Setembro U20
۰
۱
Sport Recife U20
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Serie D
AE Altos
۱
۰
Aguia de Maraba
inprogress
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
۰
۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
inprogress
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
۰
۰
Inter de Limeira
inprogress
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
۰
۲
Real Noroeste Capixaba FC
inprogress
۲۲:۰۰
CS Esportiva AL
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Porto Velho EC
۰
۰
Rio Branco AC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Zakho
۱
۰
Al Quwa/Jawiya
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JPS
۳
۱
JS Hercules
Finished
۱۷:۳۰
GBK Kokkola
۲
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۴
۱
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
JJK Jyvaskyla
-
-
JS Hercules
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۳
۲
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
۴
۳
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United
۶
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۱
۱
Kano Pillars
Finished
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۰
Niger Tornadoes
Finished
۱۸:۳۰
Katsina United FC
۲
۰
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۲
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۲:۰۰
Sport Clube Gaucho
۰
۰
Cruzeiro RS
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Cearense U20
Floresta EC U20
۳
۱
Horizonte FC U20
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
XV de Novembro EC MG U20
۱
۱
America MG U20
Finished
۲۱:۳۰
Contagem U20
۱
۶
Atletico Mineiro U20
Finished
۲۱:۳۰
AC Tres Coracoes U20
۴
۰
Santarritense U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Vasco da Gama U20
۲
۱
Madureira RJ U20
Finished
۲۱:۱۵
Volta Redonda U20
۱
۰
Sampaio Correa MA U20
Finished
۲۱:۱۵
Bangu U20
۲
۰
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo RJ U20
۶
۰
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  Togo Championnat National
Entente II
۰
۰
ASC Kara
Finished
۱۹:۰۰
  Chile Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
۰
۲
Deportes Temuco (W)
Finished
۱۸:۳۰
Rangers de Talca (W)
۱
۱
Nublense (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 3. Deild
FC Arbaer
۱
۵
Sindri
Finished
۲۱:۳۰
Augnablik Kopavogur
۲
۰
Magni
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
FC 1980 Wien
۴
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۷:۳۰
SV Vols
۲
۵
Telfs
Finished
۱۹:۳۰
FV Austria XIII
۲
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۷:۳۰
1.ZS Simmeringer SC
۳
۰
WAF Brigittenau
Finished
۱۷:۰۰
Hellas Kagran
۲
۵
SV Wienerberger
Finished
۱۷:۳۰
SV Lebring
۱
۰
USV Draxler Mooskirchen
Finished
۱۹:۳۰
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Maharlika
Finished
۱۳:۱۵
Loyola FC
۴
۱
Mendiola FC
Finished
۱۶:۰۰
  Japan J3 League
Yokohama S.C.C
۱
۲
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۲
۱
Gainare Tottori
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
NWS Spirit FC
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۰۰
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۰
۲
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
  New Zealand Chatham Cup
Wellington Olympic
۵
۰
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Petone
۳
۴
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Western Springs AFC
۳
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Bay Olympic
۱
۲
Cambridge Reds
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۰
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۱۵
  Lebanon Premier League
Al Safa
۱
۳
Al Ahed
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۵
۱
Cobresal (W)
Finished
۱۸:۳۰
Coquimbo Unido (W)
۵
۱
Audax Italiano (W)
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Antofagasta (W)
۲
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Universitario de Sucre
۰
۰
Nacional Sucre
inprogress
۲۲:۳۰
Deportivo FATIC
۱
۰
Academia de Balompie Boliviano
inprogress
۲۳:۰۰
Club Atletico Juniors
۱
۰
Club Deportivo Nueva Santa Cruz
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۳
۱
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Marica RJ
۱
۱
Artsul Futebol Clube
Finished
۲۱:۱۵
America RJ
۰
۱
CEAC Araruama RJ
Finished
۲۱:۱۵
Olaria AC
۲
۱
Petropolis
Finished
۲۱:۱۵
Resende FC
۱
۱
Serrano RJ
Finished
۲۱:۱۵
Americano
۰
۱
Duque de Caxias
Finished
۲۱:۱۵
Olaria AC
۲
۱
FC Goncalense
Finished
۲۱:۱۵
  United States NISA
Georgia Lions
۱
۳
Savannah Clovers
Finished
۱۹:۳۰
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۰
۲
Mindil Aces
Finished
۱۴:۰۰
Garuda FC
۱
۴
Darwin Olympic
Finished
۱۰:۰۰
  Colombia U19 Championship
La Equidad U19
۰
۱
Maracaneiros U19
Finished
۱۷:۳۰
Plata Vino Tinto Oro U19
۴
۰
Alberto Zamora U19
Finished
۰۲:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
FH Hafnarfjodour (W)
۱
۰
Keflavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Stjarnan (W)
۱
۴
Thor Akureyri (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۰
۲
Kaohsiung Attackers FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Taipei Bravo (W)
۱
۰
Hualian (W)
Finished
۱۱:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
-
-
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
New Lambton
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Broadmeadow Magic
Cancelled
۰۷:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Southern Indiana Guardians FC
۰
۵
Steel City FC
Finished
۰۲:۳۰
  Vietnam V-League
Hong Linh Ha Tinh
۱
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۵
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۱
Nam Dinh
Finished
۱۵:۴۵
  Brazil Copa Espirito Santo
Vitoria ES
۳
۰
SC Brasil Capixaba ES
Finished
۲۱:۱۵
Capixaba Sport Club ES
۱
۰
Porto Vitoria
inprogress
۲۱:۳۰
  United States WPSL Women
Utah Red Devils (W)
۰
۶
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
Beach Futbol Club (W)
۱
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Diego Surf (W)
۰
۰
Rebels Empire (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Westside Metros (W)
۰
۰
Vancouver Victory (W)
inprogress
۲۲:۳۰
SoCal Union FC (W)
۰
۴
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Merrimack Valley Hawks (W)
۰
۱
Clarkstown SC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۰۰
Sydney Olympic U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۰۷:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders U20
۳
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۱
۲
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۳
۲
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Inter Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۰
۰
Rydalmere Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۵
۱
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۵
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۴۵
Kingborough Lions (W)
۱
۰
Taroona (W)
Finished
۰۷:۳۰
  China League 2
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Shanghai Harbor Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Lanhang
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۵:۰۰
Quanzhou Yassin
۰
۲
Hunan Xiangtao
Finished
۱۳:۰۰
Ganzhou Ruishi
۰
۲
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۳
۲
Rizhao Yuqi
Finished
۱۱:۳۰
  United States MLS
New York City FC
۲
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۴
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۳
۰
Gungahlin United FC
Finished
۱۱:۱۵
  China Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۱
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
Zdar nad Sazavou
۱
۳
Sokol Tasovice
Finished
۱۸:۳۰
Frenstat Pod Radhostem
۴
۲
TJ Repiste
Finished
۱۹:۰۰
Letohrad
۱
۳
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
Hvezda Cheb
۰
۱
FC Chomutov
Finished
۱۷:۳۰
Neratovice Byskovice
۳
۰
Louny
Finished
۱۱:۴۵
Sk Kosmonosy
۴
۲
FC Slavia HK
Finished
۱۲:۰۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۵:۳۰
SK Otava Katovice
۲
۰
SK Klatovy
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۲
۰
Mar Lazne
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۲
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۵
۱
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
FC Kostelec Na Hane
۰
۳
Bzenec
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
۲
۲
Hlinsko
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
-
-
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۲
۳
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۲:۰۰
SK Cesky Brod
۱
۳
SK Kladno
Finished
۱۵:۳۰
Sternberk
۱
۱
TJ Skatice
Finished
۱۵:۳۰
1. HFK Olomouc
۰
۰
FK Nove Sady
Finished
۱۶:۳۰
SK Senco Doubravka
۳
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Sobeslav
۳
۱
Domazlice B
Finished
۱۷:۳۰
TJ Dalnice Sperice
۱
۱
SK Lisen B
Finished
۱۷:۳۰
FK Trutnov
۱
۱
FK Caslav
Finished
۱۸:۳۰
Usti N Orlici
۱
۰
Pencin-Turnov
Finished
۱۸:۳۰
Tachov
۱
۰
FK Horovicko
Finished
۱۸:۳۰
Breclav
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
FC Vsetin
۳
۰
Jiskra Rymarov
Finished
۱۸:۳۰
FK Pelhrimov
۳
۳
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۸:۳۰
Tatran Vsechovice
۴
۱
Novy Jicin
Finished
۱۸:۳۰
FK Dobrovice
-
-
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۸:۳۰
SFK Vrchovina
۲
۳
AFC Humpolec
Finished
۱۹:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۱
۱
Brisbane Knights
Finished
۱۲:۴۵
Acacia Ridge
۱
۲
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Newmarket
۰
۰
Western Spirit
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۰
۰
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
۲
۲
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۳
۰
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۰
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
  Malaysia FA Cup
Sabah
۷
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۵:۴۵
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Johor Darul Takzim FC
۴
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۵:۴۵
  Peru Reserve League
Atletico Grau Reserves
۲
۰
Universitario de Deportes Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Goiano 2
Inhumas Esporte Clube
۱
۰
Santa Helena
inprogress
۲۲:۰۰
Anapolina
۰
۱
Centro Oeste Go
inprogress
۲۲:۳۰
Ouvidorense
۰
۰
FC Trindade
inprogress
۲۲:۰۰
  Lithuania I Lyga
Minija Kretinga
۳
۱
FK Atmosfera
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Superliga Women
EL Nacional (W)
۰
۰
Leones del Norte (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Deportivo Ibarra (W)
۰
۳
Universidad Catolica del Ecuador (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۲
۳
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۴:۳۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۰
۲
Degerfors IF
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۱
۲
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
Utsiktens BK
۰
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
۱
۱
Jerv
Finished
۱۵:۳۰
FK Arendal
۲
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
۲
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۴
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۵:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۲
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club Atletico Tembetary
۱
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Club Sportivo Carapegua
۰
۰
Guairena FC
Finished
۱۷:۳۰
Resistencia SC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Recoleta
۳
۰
Pastoreo FC
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
University of Pretoria Students
۱
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Viimsi JK (W)
۰
۳
Tallinna FC Ararat (W)
Finished
۲۰:۳۰
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Uruguay Amateur Cup
Huracan de Paysandu
۱
۰
CA Universitario Salto
inprogress
۲۲:۰۰
  Sweden Elitettan Women
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Jitex Molndal (W)
۱
۲
Sunnanaa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
۱
۲
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۱
۲
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۳
۲
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۰
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۱
۲
Træff
Finished
۱۶:۳۰
Bjorkelangen
۳
۱
Kristiansund BK 2
Finished
۱۷:۳۰
Hodd IL II
۱
۴
Skjetten
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie Relegation/Promotion Playoffs
SC Genemuiden
۰
۳
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
  Finland U20 League
VJS Vantaa U20
۴
۲
KuPS Kuopio U20
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka U20
۲
۴
HJK Helsinki U20
Finished
۱۶:۳۰
GrIFK U20
۱
۱
NoPS U20
Finished
۱۶:۳۰
Ilves Tampere U20
۵
۰
ToVe U20
Finished
۱۶:۳۰
PPJ Helsinki U20
۲
۱
Atlantis U20
Finished
۱۶:۳۰
VPS-J U20
۱
۱
HJS U20
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Motors II
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
AB Argir
۱
۱
FC Suduroy
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۰
۴
Western United FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۲
۲
Melbourne City 2
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Old Road Jets
۳
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۱
۱
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
Virginia United SC (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Tasmania National Premier League U21
Glenorchy Knights U21
۱
۴
Riverside Olympic U21
Finished
۰۸:۰۰
Kingborough Lions U21
۴
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۹:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۲
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Honefoss BK
۱۲
۰
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt 2
۳
۴
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Harstad IL
۴
۲
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Ulfstind
۳
۳
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
۱
۰
Afturelding/Fram (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۱
۱
Deportivo Municipal (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
۱
۲
Coritiba U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Ngezi Platinum
۳
۰
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
Simba Bhora FC
۳
۰
Arenel Movers FC
Finished
۱۶:۳۰
  Macao Elite League
University of Macau
۴
۲
Sporting Macau
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۳
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Stord Sunnhordland FK
۱
۳
Foerde
Finished
۱۴:۳۰
Loddefjord
۰
۲
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
Ardal
۳
۰
FK Haugesund II
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۱
۲
Bjarg
Finished
۱۵:۳۰
  Japan Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
Arterivo Wakayama
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Slavia Prague B
۲
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
TJ Start Brno
۱
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۹:۰۰
CSK Uhersky Brod
۴
۴
Frydek Mistek
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand League 1 Women
Bangkok (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
BG College of Asian Scholars (W)
۹
۰
Bangkok Sport School (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Varde
۵
۱
Fjordager IF
Finished
۱۲:۴۵
Slagelse
۲
۲
AB Tarnby
Finished
۱۵:۳۰
B 1908 Amager
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۵
۰
Herlev IF
Finished
۱۵:۳۰
Ringkoebing IF
۶
۲
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۱
Dalum
Finished
۱۵:۳۰
Vejlby-Risskov
۷
۴
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand FA Cup
Bangkok United
۲
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۴
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa (W)
۰
۷
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۶:۳۰
HPS (W)
۳
۰
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۳
۳
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Adama Ketema (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Bole Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
  South Africa Championship Women
Johannesburg Uni (W)
۱
۱
TS Galaxy (W)
Finished
۱۶:۳۰
University of Western Cape (W)
۶
۲
Royal AM FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Bolivia Reserve League
Club Aurora Reserves
۱
۰
Jorge Wilstermann Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Cameroon Cameroon Cup
Isohsa Limbe FC
۰
۳
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۷:۳۰
Mintack De La Haute Sanaga
۰
۱
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۷:۳۰
  Nicaragua Primera Division Women
Pedro Joaquin (W)
۳
۰
Zacarias (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands League Women
NSI Runavik (W)
۱
۰
KI Klaksvik (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hambericho Durame
۰
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۸:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۰
۴
West Adelaide (W)
Finished
۱۳:۱۵
Flinders United (W)
۰
۳
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Karlshamn
۲
۱
FBK Balkan
Finished
۱۷:۳۰
IFK Trelleborg FK
۱
۲
Hassleholms IF
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۲
۲
FK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۱
۴
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۲:۴۵
Eastern Suburbs U23
۰
۴
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  New Zealand Cup Women
Eastern Suburbs Auckland (W)
۰
۴
Auckland United FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Barkchi Hisor
۱
۳
FC Panjshir
Finished
۱۶:۳۰
  Europe Euro Group A
Hungary
۱
۳
Switzerland
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FK Kunstat
۱
۰
Rousinov
Finished
۱۸:۳۰
SK Olympia Rajecko
۵
۰
TJ Moravan Lednice
Finished
۱۴:۰۰
TJ Probostov
۳
۱
FK Litomerice
Finished
۱۵:۳۰
FK Bohemia Kaznejov
۱
۲
TJ Sokol Radnice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trebic
۸
۰
FC Velke Mezirici B
Finished
۱۶:۳۰
Doksy
۱
۱
Mnichovohradistsky SK
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Guarani de Palhoca
۱
۰
Tubarao
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division
CF Ardoi
۰
۳
Anguiano
Finished
۲۱:۳۰
  Belarus 1. Division
Bumprom
۳
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۱
۱
Ostrovets
Finished
۱۷:۳۰
FC Lida
۱
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Acao U20
۰
۰
Cuiaba U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Baiano 2
SSA FC
۱
۱
Feirense
inprogress
۲۱:۳۰
  Burkina Faso Premier League
Kozaf
۰
۲
AS Douanes Ouagadougou
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
AP Rwandaise FC
۰
۰
Rayon Sports FC
Finished
۱۸:۳۰
FK Shkendija 79
۱
۰
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۹:۰۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CSM Focsani
۲
۰
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۰
۱
Deren
Finished
۱۱:۴۵
Khovd
۲
۵
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
  Brazil Alagoano U20
Grota do Facao U20
۲
۰
M10 Rio Largo U20
Finished
۱۶:۰۰
SC Penedense U20
۲
۱
AA Dimensao Saude U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Kenya Super League
Luanda Villa SC
۱
۱
Rainbow SC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
BK Ljungsbro
۱
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۳
Huddinge IF
Finished
۱۶:۳۰
IF Sylvia
۲
۰
Enskede IK
Finished
۱۷:۳۰
Syrianska FC
۲
۲
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1. Division Women
Tromso 2020 (W)
۲
۲
Viking FK (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Premier League Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۰
۲
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۵:۰۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۰
Ryazan (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۰
۳
Rostov (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spartak Moskva (W)
۱
۰
Dynamo Moscow (W)
Finished
۱۷:۱۵
Zenit St Petersburg (W)
۱
۰
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Northern Rangers FC
-
-
Riverside Olympic Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۰
۷
Melbourne City U23
Finished
۰۶:۱۵
  Venezuela Liga FUTVE 2
Falcon Heroes FC
۰
۰
Real Frontera
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید